Natalia Sadness - nahoře bez

28. července 2010 v 17:57 | Dark Emperor
Není to ani týden, co je tato mladá internetová hvězdička známa veřejnosti a už se objevily její fotky nahoře bez. Ptáte se jak jsem se k nim asi dostal. No při procházení jedněch nejmenovaných internetových stránek (neřeknu kterých nic mi neplatí) jsem objevil její fotky. Je to k podivu, ale dívka, která nechce být dotazována sexistickými otázkami nafotila fotky nahoře bez.

Teď jste už asi projeli celé stránky a nenašli jste žádné fotky, ale nezoufejte.

Protože já nejsem žádný sobec a tak se s vámi o ně chci podělit, ale nebude to zadarmo, protože nic není zadarmo, a tak kdo bude mít zájem, bude pro něj vytvořena soutěž, kde neztratí více než pár dnů hledáním a namáháním svých mozkových závitů.
Pravidla budou jednoduchá. Ja zde vždy uvedu nějakou hádanku, článek, citát a podle otázky si z něj budete muset vytáhnout to potřebné. Tato "soutěž" potrvá pět dnů, tedy do neděle, kdy sem napíši určitý číselný kód a vy podle něj a podle věcí, na které jste předtím přišli složíte určitou větu a tu pošlete na email, který uvedu taky až v neděli. Každý kdo na něj pošle správnou odpověď bude odměněm odkazem, kde si bude moci stáhnout fotky Natalie Sadness nahoře bez.

Pokud máte nějaký dotaz napište ho do komentářů.

Teď už můžeme přejít k prvnímu úkolu a tím je:
Kdo řekl:
"Válka jednou skončí, ale moji vojáci zůstanou věční."

Lehce vám napovím, chci po vás jmáno skládající se z pěti písmen.

Jo a odpovědi si nechávejte pro sebe, ať neradíte těm ostatním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama