První jízda do hlavy lascivní lolitky

27. července 2010 v 12:16 | Dark Emperor
Natalia Sadness

Natalia Sadness je v poslední době určitě nejvyhledávanější osobou na internetu. A to jak její video, které se jmenuje videoodpovědi a kterým se proslavila, nebo další zatím méně známé kousky, které jsou o to více diskutabilní a na které bych se chtěl zaměřit. Na svém blogu, kterému se virtualní dveře nezavřou po velmi dlouhou dobu píše, že bude odpovídat na naše dotazy, ale ne na ty perverní a sexistické. Aha. A jak to máme brát my, my kteří jsme viděli její video California girl, plné záběrů na její lascivní nožky, smyslné rty a postavu v plavkách? proto bychom si měli položit zásadní otázku: "Dělá to tak schválně a bude svoji kariéru stavět na vizáži lascivní lolitky?" Nebo je pouze tou hloupou blondýnou s jak sama říká "šmoulovským" hláskem? A je i ten hlas opravdový, nebo to na nás hraje? Co se odehrává v mysli tohoto stvoření? Je to promyšlená hra s výborně napsaným scénářem, nebo prostě jednou zase někdo utekl z nápravného zařízení s nejvyšší ostrahou a první věc, která ho napadlo bylo natočení videa a přidání ho na internet? Tolik a ještě mnoho dalších a nových otázek přibude a já se na ně budu snažit najít odpovědi.

Na začátek bych chtěl jen zmínit, že se mi footfetish líbí a nepřipadá mi to jako nějaká zvrácená praktika. Však si to přiznejme. Existují daleko perverznější potěšení a ve srovnání s nimy je footfetish slabý čajíček, který má rádo velké procento národa.

Tak jak už jsem řekl, footfetish s mi líbí a zmiňovaná Natalia Sadness má krásné nožky. Teď jen přijít na to, jestli i ona má ráda footfetish (pokud ví co to je), nebo prostě ze své hlouposti ukazuje svoje hodně mladé tělo. Jestli jste došli až sem asi se ptáte proč píši o jejích nohách? Je to proto, že se tento symbol objevuje v jejích dvou videích ze třech celkem často a je to v kontrastu s jejím postojem ohledně perverzních a sexistických otázek na které nebude odpovídat. Zatím. (MU HE HE) No snad nám to brzy objasní.
 A abych měl info z první ruky, rozhodl jsem se jí napsal mail. Je v něm 11 otázek na její osobu a její chování, vystupování a názorů jejích rodičů. oufám, že mi odepíše a odpoví na tyto otázky, které bych následně i s odpovědmi překopíroval sem. Je tu také možnost, že mi neodepíše ze dvou důvodů. Za prvé může být zahlcena dalšími maily, nebo za druhé prostě nebude chtít. Ať to bude jak to bude, rozhodl jsem se jí prvních 14 dnů posílat ten samý mail každé dva dny dokud mi neodpoví. Pokud i po té době nenapíše, budu stupňovat moji snahu a mail jí posílat každý den po dobu jednoho měsíce. Když nenapíše ani tak, budu nucen stupňovat moji snahu v zájmu vás všech ještě více.

To by bylo zatím vše, další článek o Natalii Sadness napíši, až zhlédnu její další díl videoodpovědí. Pokud máte i vy zájem se zapojit do hledání, rád vám přepošlu mnou napsané otázky a můžete jí je také posílat. Jinak jestli máte nějaké JAKÉKOLIV otázky, tak je pište do komentářů. budu se snažit na všechny odpovědět. Pokud budu chtít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 "Tori Amethy" <3 "Tori Amethy" <3 | Web | 27. července 2010 v 16:21 | Reagovat

Krásný blog :)

2 darkemperor darkemperor | Web | 27. července 2010 v 16:47 | Reagovat

Díky, i když nevím jestli to mám brát jako pochvalu nebo jako ironii?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama