Hope?

20. září 2010 v 23:48 | Dark Emperor |  Téma
"Myslím, tedy jsem." Descartes

Chtěl jsem opět pojmout téma formou básně, jako už párkrát v minulosti. Nevím proč, ale asi to neudělám. Jedním důvodem je to, že mě nic nenapadá, protože musím myslet na jednu moc milou a věčně (v dobrým smyslu řečeno) náladovou slečnu, na které mi strašně moc záleží. A druhým důvodem je to, že  jsem unavenej a chce se mi spát. Ale abych se vrátil k té slečně. Pochybuji, že to bude číst, i když je jednou z mála, která ví kdo jsem. A abych to upřesnil, ona tady blog nemá, kdyby si někdo myslel, že je odsud.
Tak tedy něco o ní, nebo taky něco z mé minulosti. Byla dlouhá doba, co jsem byl zklamán vlastní hloupostí a nerozhodností a čehož ještě někdy lituji, i když v poslední době ne tak často jako dřív, kdy jsem nad tou mojí osudovou chybou přemýšlel snad každý den. To se ale změnilo, když jsem poznal ji. Když jsme se viděli podruhé, spletl jsem si ji s úplně jinoou slečnou, takže trochu menší trapas ale co? A jelikož jsem předtím nevěřil TOLIK na lásku na první pohled, to co se mi stalo s ní bylo něco nádherného. Přestal jsem myslet na to co bylo, začal skládat básně, samozřejmě o ní a hlavně pro ni, protože se stalo moji můzou, moji nádhernou Večernicí, která Mě zaslepeného minulostí vyvedla z temnota žalu a přinesla mi nový důvod proč se radovat z života. Ten důvod byla Ona. Miluji ji, miluji její krásu i roztomilost, miluji i to, když mi neodepisuje, protože taková je Ona. Je to Anděl, který přišel na bojiště mého života a dal Mě, mrtvému vojákovi nový a lepší život. Je ztělesněním takové dívky, kterou jsem si vždycky přál mít aspoň jako kamarádku. A doufám, že se alespoň tahle část už vyplnila.
Moje a její blízká budoucnost je z polovina daná a ja doufám, že se naplní i ta druhá polovina té blízké budoucnosti a oba budeme vědět co a jak se děje v našich životech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama