Ale já nejsem gay, já jsem lehce bi...

14. listopadu 2011 v 21:36 | Dark Emperor |  Téma
Homofobie: strach či odpor vůči stejnopohlavně eroticky zaměřeným osobám nebo z myšlenky o vlastním homosexualním erotickém zaměření. Podle teorií, které tento pojem zavedly, je nezřídka obrannou reakcí ega v rámci potlačení těchto složek ve vlastním cítění.


Bisexualita. Po delší době celkem zajímavé téma týdne, i když si myslím, že jsem na to náražel už v článku homosexualita, který byl taktéž tématem týdne. No.. o co jde, to si říkat nemusíme, protože to víme a kdo to neví, tak bude mít určitě příležitost si to v těch x článcích přečíst, protože si asi tak 80% (to jsem ještě mírný) blogerů (ano i ženy ty feministko) myslí, že to těm ostatním musí říct, protože oni podle něj neumí použít ten posranej google.
Jak už jsem zmínil, tak jsem o tom už asi psal, ale tak proč se nevyjádřit znovu. Podle mě a toho co JÁ vidím je označení se za bisexuála módním hitem současnosti. V podstatě to dělají holky/ženy/děvčata/kurvy (abych někoho nevynechal), proto, aby tím zaujaly opačné pohlaví.
Chápu, že mě teď budou chtít některé lesbičky, které si opravdu ještě nejsou jisté do koho mají jít třeba ukamenují, ale o nich to není.
Je to o těch obyčejných "dívkách" všeho typu, jak už jsem zmínil výše, které se tak snaží zaujmout kluky.

No názor si o vás ti rozumní kluci udělají a ti ostatní vám to prostě budou žrát a budete pro ně více přitažlivé. :-)

Tímto bych vám tedy děvčate chtěl vzkázat toto: Jedno vykousnutí se s holkou v opilosti a z hecu z vás bi neudělá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama