Zkurvená mediální svině

5. prosince 2011 v 18:40 | Dark Emperor |  Očistec
Obrovské masy lidí mnohem snáze uvěří velké lži než malé. "Adolf Hitler"


Je uz opravdu smutné, kam směřují bulvární tiskoviny, plné lží a pomluv a co udělají pro to, aby oni byli ti dobří. Tomu jak je to v prdeli odpovídá i to, že jsem zde byl nucen citovat nácka Hitlera. No ale abych vás už dál nepopotahoval, přejdu rovnou k věci.

Jde o to, že jsem si dneska v Blesku přečetl hned úvodní stranu a bylo mi zle a hned dvakrát. Blesk zde poukazuje na zatím bezejmenného člověka na vozíčku, který se jim pokoušel prodat posmrtné fotky Petra Muka a Vladimíra Dlouhého za 120 000 Kč. Že se najde taková hyena, to už jsme si i zvykli, ale že ho hned Blesk očerní, ukáže jeho fotku a žádá veřejnost, aby ho i pojmenovala? Podle mne by to nebylo nic špatného, jenže podle starého přísloví: Špína k špíně...tedy vrány, ale tohle je nenázvuhodný humus, kde se ze sebe snaží Blesk podle mne udělat dobráky, co odmítli a nikdy ani neměli v plánu tyto fotky zveřejnit?!

Ani hovno! Všichni víme, že Blesk je živen Bartošovou, Vondráčkovou, Gottem, Marešem a jinou špínou, která může jejich stránky plnit stále dokola stejným hovnem, jen to hovno pokaždé mažou jiným medem. Podle mne by Blesk normálně ty fotky koupil, jak to dělal třeba jindy, jenže chlápek hodil cenu sakra vysoko a vedení Blesku bylo asi dotčeno. Tím pádem hned otočili a z chlápka udělali toho špatného. On jako svině je, že to chce prodávat, ale Blesk to na něj prostě hodil všechno.
Teď nejenže se dostanou ven posmrtné fotky umělců jako předměty doličné, které by Blesk "nikdy nezveřejnil, protože to nikdy neměl v plánu", ale ještě budou chlapci a děvčata z Blesku, jinými slovy mediální kurvy, za ty hodné mravokárce, co by se pro pravdu a lásku rozkrájely.

Tohle je jen můj názor a není to žádný útok na Blesk, jen převádím do jedniček a nul svoje myšlenky a názory, což dle Svobody projevu mohu. A určitě nebudu jediný, komu to přijde aspoň trochu podivné. Howgh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama