Den sedmnáctý

19. února 2012 v 23:28 | Dark Emperor |  Dny a sny
Žena může žít dva dny z pěkné poklony. "Michéle Morganová"


O čem jiném by měl být život mladého, celkem vyspělého a života znalého muže, než o půvabných ženách (vzhledem či charakterem), rozličném alkoholu (množstvím či promile) a užívání si života plnými doušky? Samozřejmě že o všem tom ostatním, co normálně děláme a prožíváme. Ale vraťme se k prvním třem bodům, protože ty jsou teď důléžité a o nich se budeme bavit.

Ženy! Ano s vykřičníkem, protože vás vyzývám. Buďte takové jaké jste a neměňte se, i když to po vás chceme. Máme vás rádi hodné, zlé, roztomilé, kříčící, ošklivé, nádherné, ráno i večer, naštvané, uplakané, když nám odpouštíte, když tančíte, když žárlíte, když nás líbáte, prostě už jen když jste. A že jste a zároveň i nejste pro všechny, s tím už se holt budeme muset vypořádat.

Alkohol. Ten jízlivý společník, který s námi oslavuje, nebo protéká hrdlem při porážkách. A když víte, kde se tento společník vyskytuje, nebudete nikdy osamoceni. Nevím čím to je, ale postupem času a samozřejmě přibývajících roků nalézám větší potěšení v náručí drinků, které se poslední dobou nacházejí v podobném množství jako chmelový nápoj, který byl doposud mým jediným společníkem. Nová doba si prostě vyžaduje nové přátele. A až přijde doba přátel anglických gantlemanů, bude to opravdové vyvrcholení stavu mysli a těla.

Užívání života. No, co na to napsat? Jednoduše jsem se dostal do fáze života, kdy chci poznat všechny a všechno, ať už lidi, místa, drogy, nálady. Sebeobjevování je krásná věc, škoda jen že mi nedává tolik možností pro mnou tak milovanou poezii. Ale já hlavu neztrácím a věřím, že další prozření přijde co nejdříve.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama