Stříbrný zápisník

3. července 2012 v 0:28 | Dark Emperor |  D. E. - Dead Soul
DEATH IS JUST THE BEGINNING


Už dlouho jsem do něj nic nenapsal. Jeho stránky se mohly strhat, když v mém životě zářila ONA, Večernice. Teď je pryč, musí to tak být, nesmí se vrátit, nemůžu teď zaváhat a musím to vydržet. Splnit co jsem řekl.

Chci ji.

Beznaděj a nejistota mě naplňovaly, tvořil jsem a tvořil jsem se. Teď jsem jen velkým uhnívajícím torzem. Byla pro mě Můzou, životem a utrpením. A teď není a nejsem ani já. Už nevím čím jsem, ani čím chci být. Nejsem zde asi k žití, ale jen k přežívání. Lituji, ýe to zašlo takhle daleko, nechtěl jsem se jí zprotivit, ale být hodný už asi nemá v této společnosti cenu a ani obyčejné pochopení.
Pravda a láska musí zvítězit, možná tak jedna z nich, když se utkají mezi sebou. Pravdu jsem se snažil říkat, ale nebyly uši, které by ji chtěly slyšet. Na lásku sice pořád věřím, bohužel čím dál méně na tu pravou a stále více na tu prodejnou, které přijde leda tak za ty šustivý kurvy.
Co s láskou a pravdou, když je nikno nechce. Můzy už se jimy asi přejedly.

ENJOY MY GRAVE
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ann-ihilation ann-ihilation | Web | 3. července 2012 v 17:29 | Reagovat

Mam z tebe vždycky husí kůži, jsi podobnej  depresivní magor. Hrozně moc bych ti přála , aby ses přes tohle dostal. Sice jsou tyhle dekadentní věci fakt pěkně napsaný, ale je blbý jima žít.

A omlouvám se, chtěla jsem ti dát pět hvězdiček a trochu mi ujela ruka, tak máš jen čtyři a půl. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama