Dan Černý - Kejda

26. září 2012 v 23:46 | Dark Emperor |  Ke čtení
Zombie, superzbraně, super holky, humor, vševědoucnost, ufoni, sex....Vysokoškolačka Markéta si jednou udělá jídlo stylu "co dům dá - (kejda)" a od té doby ví naprosto vše a když říkám vše, tak myslím úplně vše. A jelikož je teď nejchytřejší bytostí na světe i ve vesmíru, tedy ve všech vesmírech, tak se o ní zajímá vojsko. Ale to ona už ví....

Toť jen tak na záčatek, zbytek si přečtěte. Nejsem žádnej recenzent, jen doporučuji, co se mi libí a vypichuji proč.

Podle mě si tímto autor splnil menší sen nejen svůj, ale i dalších tisíců nadržených nerdů. Protože co je lepšího než sexy holka a zombie apokalypsa? Dvě sexy holky při zombie apokalypse, z niž jedna neví, jestli je lesba nebo ne a té druhé experimentování nevadí. Jak sám spisovatel/ilustrátor píše: "Měl jsem hodně obrázků a žádné využití, tak jsem napsal knihu. (volně přeloženo)". Sám jí nazývá brakem, ale je to kvalitní čtení, které si MY (a My víme o kom mluvím) můžeme prát do žil a do hlavy po hektolitrech, protože to MY rádi.

Jelikož jsem fanda všeho, kde jsou zombíci, tak jsem si musel přečíst i Kejdu a nebyl jsem zklamán. Díle jen v plusových bodech.

+ Zombíci.
+ Holky-lesbičky-sex-sexuální náznaky.
+ Autor komunikuje se čtenáři.
+ Akce, plynulý děj (možná moc času na Ukrajině)
+ Zombie srny :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama