De Sade - Sádismus / recenze /

7. ledna 2014 v 11:32 | Dark Emperor |  K poslechu
novej shit...Jako každej obyčejnej zmrd co má možnost se vyjádřit, bych i já rád přispěl svým shitem do větrnýho mlýna. Ať to lítá hodně a daleko.

Když hodnotit brát Sádismus jako celek, tak jsem byl hodně zklamán. V hovním hodnocení jsou to dvě hvězdy z pěti.
Album hodně vyzdvihují featy, v podstatě ty dvě hvězdy jsou jen za ně. Klasicky Řezník, Cole, Cumblood a Heaven dávaj jak sviňa. Ale i ostatní hosté nejsou špatní. Dále beaty jsou parádní, proti tomu nemůžu řít nic, zde je vše v pořádku.. DJ Ill Rick to má pošéfovaný kvalitně.

Mínusem pro mě je opakování již použitých rýmů. (Něco podobného mě štvalo na Haadesově albu Duševní bankrot, kde pořád opakoval téma hazardu, hraní atp.) To je pro mě asi největším zklamáním a tím, co ubírá albu na hodnocení. Tohle se nemusí líbit více lidem, nebo taky jenom mě, ale je to moje recenze a já si v ní napíšu co si myslím já.

Jako fanda SG jim nemusím psát, jak je každej track parádní a náserovej, když prostě podle mě není. Třeba změním hodnocení po delším poslouchání, ale zatím jsem CD slyšel už tak 5x a pořád mě to tam sere nejvíc. Chápu třeba, že opakování témat v horrorcoru je možný, protože to není tak velkej prostor na co všechno házet Déro. Zvlášť, když si vezmu, kolik už CD a tracků celkově má Sodoma za sebou. !9! A je asi složitý dělat další věci tak, aby se to neopakovalo.

A jen tak by mě zajímalo, jak by vypadalo CD bez těch featů, jen v režiji De Sada potažmo s Řezníkem na jednom nebo dvou tracích. Jestli by SWD našel dost témat pro stejný počet písní jako má teď na albu s těmi featy.
Featů je sice polovina, ale prostě mi tam tak nějak převažují. To už rovnou mohlo být album jen s featy.

Když například srovnám CD Sádismus a track Kolik lidí musí zemřít(El Maroon / De Sade), tak mi KLMZ přijde lepší než celý album Sádismus.

Při psaní jsem Sádismus poslouchal a tak nějak posunuji hodnocení na 2-3 hvězdy. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama