Den třicátý

27. února 2014 v 9:41 | Dark Emperor |  Dny a sny
Kurva dlouhej denJelikož jsem to tu delší dobu zanedbával, tak toho mám dnes hodně na práci. Je toho hodně, co vás nezajímá a musím vám to napsat, tak vydržte.

Jako první chci obět zpropagovat Molocha, projekt, který by měl sjednotit, když to tak řeknu básníky zde na blogu. Avšak není to pro všechny, vyhrazuji si, aby zde byli pouze Češi a lidé, kteří nejsou členy kryptofašisticky buržoazního AK.
Takže kdokoliv, kdo se chce podílet, nebo třeba jen si přečíst kvalitní básně, ano proč se nepochválit, nikdo jiný to neudělá, tak se tam přijďtě podívat. Díky.

To mě přivádí k tomu, že se budu víc soustředit na "nábor" dalších básníků, takže ode mě může hodně blogů očekávat spam-koment, za který se ředem omlouvám. Vyhradím si na to tak hodinku, ve které budu jen psát komentáře. :-D

Tolik toho je sakra. Spal jsem jen 4 hodinky od včera od 15:00. Nic moc, moje rekordy to nepřekonává ani náhodou... Přes dva dny bez spánku to netrumfne. I tak energeťáky připraveny.

Novinky, novinky, novinky.... jak to říct. nic se neděje. :-D Už mám doma konečně tu Kotletovu Nářezovou trilogii a chystám se na ni co nejdříve.

Jsem na twitteru. Je to nový a ještě nevím, co tam budu dělat. :-D

A stalkeři mě občas mohou najít i na šatruletu. :-D Chatroulette.

Dále budu mít příští měsíc první díl The Walking Dead v češtině. Bohužel ho už mám, takže pokud by ho někdo chtěl, tak za 200 prodám.
To mě přivádí k seriálu TWD, kde druhá polovina 4. řady je pěkně dokurvená. Rick zde tápe ještě více než je obvyklé, postava Michonne je taky úplně mimo. Ať už to raději skončí. Ještě že mám komiks, v kterém je to zvrat za zvratem.
Aktuálně vyšlo včera 122 číslo.

Další zombiárna, taktéž komiksová, je Empire of the Dead. A zde je to orgasmus za orgasmem. Zombie, komiks, Marvel z pera George A. Romera, kmotra zombií. Paráda, super, žůža, klasickej Romero a kritika společnosti. A zombie nejsou ta nejhorší stvoření v této apokalypse.Odkaz na cover prvního dílu.

Dále dnes ještě bude WiP. Nějaká ta hudba, Jessica Nigri asi zítra a další seriál, nebo dva.
A možná i báseň.

P. S.: Začal jsem sledovat blogy dne a už asi něco přes deset dnů, jsou to jen blogy holek. Jsem měl pravdu, když jsem tvrdil, že je vybírá nějaká holka, která si od nich nechá udělat ližbu. Určitě holka, protože kdyby to byl kluk, nebyly by ty blogy na jedno brdo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama