Pokus o prózu

27. března 2014 v 20:17 | Dark Emperor
Vím, že je to špatné a čekám kritiku.
Oranžová světla pouličních lamp ozařovala její nádherné mladé tělo, které tak dostávalo sytě červený nádech a ona vypadala jako by byla v červených šatech. Naše dvouhodinové procházení, doplňované častým tulením, objímáním a líbáním, dospělo k cestě k hřbitovu. Nechtěla přes něj projít, ale několik vroucných slov a ještě vroucnějších polibků ji přesvědčilo. Přitiskla se pevně k mému tělu a ještě před hřbitovní branou se mě snažila přemluvit k tomu, abychom se otočili a tohle ponuré a mrtvé místo obešli. Opět jsem použil několik překrásně sladkých slov a ještě více polibků a dotyků, abych ji dokázal, že se jí nic nestane, protože tam jdu přece s ní. Polevila a už jsme byli za bránou. Tiskla se ke mně tak, že jsem si myslel, že se naše těla navždy propojí v jedno.

To přijde až za chvíli.
Byli jsme v půlce hřbitova, když jsem zastavil. Ptala se mě proč a já jsem jí nemohl lhát. Řekl jsem jí, že bych ji chtěl teď a tady, pokud proti tomu nic nemá. Byla nejspíš hodně nedočkavá, protože i přes strach z tohoto místa řekla ano. Začal jsem jí líbat a pomalu jsem ji zatlačoval dozadu, až byla zády opřená o hrobku. Vzdychala vzrušením a zimou jí šla od pusy pára. Vypadala jako zrození vášně. Všechny moje dotyky a polibky prožívala s obrovskou nedočkavostí a touhou. Po chvíli jsme byli oba nazí a ani nám nevadila ta příšerná zima. Nemohl jsem říct přesně, jestli jí bradavky stály vzrušením nebo zimou, ale nejspíš obojím. Ve vlhkých polibcích jsme se svezli k zemi. Líbal jsem její krásná velká prsa, která proti mně vypínala, abych náhodou nějakou část nevynechal. Seděla na mě a užívala si tu nadvládu, ale ne dlouho, protože jsem ji položil na záda a vydal se jazykem k jejímu podbříšku. Sama roztáhla její krásné nohy a nabídla se mi. Neváhal jsem ani chvíli, ale i tak jsem si vychutnával její zranitelnost a nedotčenost. Pod dotyky mého jazyka se její tělo nadzvedávalo a prohýbalo a ona vzdychala čím dál víc a víc.
Byla vlhká, až skoro tekla. Vlkhá a horká. Užíval jsem, si její chuť a nespěchal jsem.
Vrněla jako kotě a hladila si prsa, až je měla celá červená. Přidal jsem k jejím rukám i jednu svoji

a tou jsem ji hladil, mačkal a tahal ji za bradavky. Hruběji, než by bylo pro pannu jako ona zvykem, ale nevadilo jí to. Několikrát slatně zamlaskala. Sál, cumlal jsem její pošťěváček a dvěma prsty lehce navštěvoval její lasturku. Pokaždé, když už skoro dosáhla orgasmu jsem přestal. Byla trochu naštvaná, ale jakmile jsem se jí opět začal věnovat, tak ji to nevadilo. Takhle jsem ji to provedl dvakrát a napotřetí se do chmurnoty hřbitova ozval její vzrušený výkřik následovaný několika dalšími. Byla zima, ale jí ne, mlha se otírala o její tělo orosené potem. Přesunul jsem se k jejím ústům a cestou polaskal ty dvě nádherná prsa, která se chlubila přímo proti mně. Při jemném zkousnutí bradavky zasyčela a z vískání v mých vlasech se stalo zatahání.

Její rty jsem těmi svými vzal útokem a jazykem šel vstříc tomu jejímu. Jednou rukou jsem jí dráždil kundičku a druhou měl pod jejími zády a přidržoval jsem ji. Ty její se mi zarývali do zad.

Můj pyj byl už začátku v pozoru a teď mohla cítit jeho tření o její stehna. Mezi dobýváním jejích úst jsem se jí zeptal, jestli to opravdu chce? Chtivě řekla ano a tiše dodala ale. Ptám se jaké ale a nepřestávám ji dráždit. Odpověděla, že je stále panna, ale už nemá panenskou blánu, že se při hraní sama se sebou rozvášnila a protrhla si jí. Nedala mi důvod ji nevěřit, tak jsem jen pokýval hlavou a pokračoval v líbání. Aspoň nebudeme špinaví od krve, pomyslel jsem si.
Alespoň zatím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ann-ihilation ann-ihilation | Web | 28. března 2014 v 13:08 | Reagovat

Jako na erotický věci moc nejsem, ale neni to špatný - hlavně ta gradace na konci. :) Jinak mi to přišlo, že jsi spíš nadrženej jako prase než že se snažíš psát. :D Alespoň to je třeba autentický nebo tak. :D:D:D Ne, dělám si srandu.
A prosím, dej ten text jinou barvou než černou a zarovnej ho do bloku! Rve mi to oči (potajmu, protože to neni vidět!)
Jo a - máš na to psát prózu, proč ne. :) Slovní zásoba by byla, nápady taky, tak třeba rozšíříš pole působnosti a nebudeš jen úchylnej básník, ale i úchylnej romanopisec. :D

2 PierRe Vesper PierRe Vesper | E-mail | Web | 28. března 2014 v 18:32 | Reagovat

Jsem si ani nevšiml, že je to černý. V tom nastavování se nevyznám. A kdo by nebyl nadrženej, ale tohle bylo rozepsaný s úmyslel horroru a smrti té divky, ale prostě jsem od toho upustil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama