Nemám knihovnu

29. července 2015 v 23:52 | Dark Emperor |  Očistec
Knihy sem, knihy tam, kam já vás kurva dám.
Ano, je to tak, nemám místo v knihovně. Poličky jsou zaplněny, knihy se začínají nebezpečně povalovat jedna přes druhou. Ještě aby si spolu něco začaly. :-P

Urputně se věnuji čenitbě (náruživá četba na vysokorychlostní frekvenci) a co je pro knihomola nejlepší? No přece nová kniha. Co je ještě lepší? Nová kniha levně. A nejlepší je hodně knih za málo peněz.

Tak jsem si takhle udělal radost:


No neberte 5 knih za 250,- celkem. To je čtenářův orgasmus.

Když už jsme u té ceny, mohl bych se s ostatními čtenáři podělit podle čeho posuzuji, jestli se ta kniha za tu její cenu vyplatí koupit.

Neřeším knihy, které prostě musíte mít, jako například Na cestě, nebo Hru o trůny, či Carpe Diem. To je prostě sběratelská vášeň.

Myslím spíš takové knihy, které vidíte v knihkupectví, nebo na netu a zaujmou vás, ale nejste si jisti, jestli se vám bude líbit celý obsah.

Počítám to tak, že co strana v knize to 1 koruna a pokud cena souhlasí s počtem stran, beru. Taky neřeším levné knihy, kde je to jasný, že BERU! :-D No a u komiksů mám co stránka, to 2 koruny. A stejný postup. :-D

A to to to to je vše přátelé, jen se chlubím, jako vždy. Nevím co dřív číst, nevím kam ty knihy dát a ještě budu potřebovat dvoumetrovou poličku na Ultimátní Komiksový Komplet.

A taky nestíhám sledovat, jestli toho čtu ze všech nejvíc, ale věřím si.

A taky začínám hodně vět A.

Ahoj .............................. zmrde...


P. S.: Za neaktivitu může můj nový dekadentní spolupachatel, ale o něm zas jindy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama