Jak jsem se udělal... v pár vteřinách

16. září 2016 v 10:19 | Dark Emperor |  Očistec
Opravdu nepříjemný zážitekNení nic horšího, než se udělat brzy. V článku je něco té teorie a praxe, můj případ a vysvětlení.
V první řadě byste měli vědět, že v tom rozhodně nejste sami. Předčasná ejakulace je nejčastější formou sexuální dysfunkce, s níž se odborníci v současné době setkávají. Po celém světě postihuje desítky milionů mužů.
Nejde samozřejmě o nic příjemného, předčasná ejakulace podle sexuologů může souviset s nedostatkem sebevědomí, emocionálním i sexuálním traumatem nebo rozvratem vztahu.

Sexuální počty
O předčasné ejakulaci mluvíme tehdy, pokud muž ejakuluje dřív, než by chtěl.
Nejdůležitějším faktorem není čas, ale skutečnost, zda jste vy a vaše partnerka s délkou pohlavního styku spokojeni, uvádí magazín Health. Pokud je sex tak krátký, že nestihne uspokojit žádného s partnerů, jedná se o předčasnou ejakulaci.
Někteří postižení mají přitom problém téměř okamžitě po průniku penisu do vaginy, jiní zase nevydrží oddálit ejakulaci o víc než několik minut pohlavního styku.
Sexuologové přitom pro orientaci uvádějí, že většina žen potřebuje k dosažení uspokojení víc než pět minut. Pokud sex trvá neustále méně než pět minut, je čas hledat řešení.
Podle studie, kterou provedl Kinsey Institute, muž může bez problémů ejakulovat za méně než dvě minuty. Průměrná žena na druhé straně potřebuje minimálně osm až deset minut nepřetržité stimulace, aby dosáhla orgasmu.
Pokud vezmete tyto údaje v úvahu, zřejmě vás nepřekvapí, že na předčasnou ejakulaci si stěžují především ženy, které ji také podle výzkumů vnímají jako největší problém.


Tipy na ovládnutí
Možná jste se také stali obětí pověry, že ejakulaci nejsnáze oddálíte, pokud budete při sexu myslet na jiné věci.
To je ale nesmysl.
Jediné, čeho tím docílíte, bude ještě další zhoršení situace. Vaše psychika při sexu samozřejmě nechce myslet na to, že byste už skutečně měli vymalovat ložnici.

Tím, že odvádíte myšlenky násilně od sexu, upozorňujete své tělo, že se něco děje, nemůžete se uvolnit - a ejakulaci tím stejně neoddálíte.
Ovládnutí ejakulace a její oddálení vyžaduje několik kroků a trochu tréninku. Tady jsou tipy, které vám pomohou udržet svůj penis pod kontrolou:
- Nepijte před sexem alkohol ani neužívejte drogy. Rozptýlí vás a ejakulace se vám bude mnohem hůř ovládat.
- Objevte sexualitu celého těla. Muži se často zcela nesmyslně domnívají, že sex - to je penis pronikající do vaginy a nic jiného. Jenže skutečně dobrý sex zahrnuje dráždění a vzrušení, které se týká celého těla.
Největším sexuálním orgánem je celá plocha kůže, tak toho se svou partnerkou náležitě využijte. Pokud budete pracovat s celým tělem, nebudete se soustředit pouze na penis, a vaše ejakulace se tak oddálí.
- Dýchejte zhluboka. Velmi jednoduchým způsobem, jak podpořit relaxaci a sexuální uvolnění, je hluboký dech. Člověk má při sexu přirozenou tendenci dýchat zhluboka, ale spousta mužů se tak soustředí na oddálení ejakulace, že začnou zadržovat dech.
To však nástup ejakulace jen urychlí. Hluboký pravidelný dech vám ji naopak pomůže udržet pod kontrolou.
- Masturbujte nanečisto. Při masturbaci se snažte poznat své tělo. Všímejte si jeho reakcí, toho, jaké signály k vám vysílá, když se ejakulace blíží, v jakém stadiu už ji nemůžete oddálit.
Jakmile identifikujete okamžik, ze kterého "již není návratu", budete se svým vyvrcholením pracovat mnohem efektivněji.
- Domluvte si signály. Určete si s partnerkou signál, který jí dá znamení, že se ejakulace blíží a je potřeba, aby vás přestala dráždit.
Když s drážděním na chvíli přestane, dýchejte zhluboka a soustřeďte se na své pocity. Až budete mít vše pod kontrolou, můžete pokračovat dál.
- Zvolte si polohu. Misionářská poloha je zcela jistě fajn, ale je mnohem těžší při ní ovládat své vyvrcholení. Z tohoto hlediska je mnohem vhodnější poloha, při které je žena nahoře. Vy při ní můžete více relaxovat a soustředit se tak na své tělo.
- Vydávejte zvuky. Možná vám to přijde směšné, ale pokud budete při milování hlasití, ulevíte si, uvolníte napětí a budete lépe pracovat s dechem.

Pokud jste dočetli, nebo si sjeli až sem, tak nazdar bazar, článek je úplně o ničem, zkopírovanej z netu a je tu jen jako důkaz toho, že blogeři píší o takových věcech jen kvůli návštěvnosti. Poslední dobou to je minimálně jeden článek týdne o sexuálních věcech.
Jasný, je to blog a jeho cílem je se podělit s ostatními o vlastní zážitky a podobně, Ale prostě mi přijde, že 98% takových článků je tu jen pro tu návštěvnost a důvod být zajímavým.
Tak to vidím já, protože dříve tolik článků na toto téma nebylo a celkově si to každý většinou nechával pro sebe.

Aby jste neřekli, tak tady jsou kozy:


P. S.: Kdo pozná herečku dostane DVA zlaté bludišťáky!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama